Tři styly apartmánů

V termínu do dokončení hrubé stavby si můžete zvolit jeden ze tří stylů, ve kterém bude dokončen Vámi vybraný apartmán. Po uplynutí uvedeného data budou apartmány dokončeny v námi vybraném stylu. Neváhejte tedy a zarezervujte si Vámi vybraný apartmán co nejdřív. 

Apartmán Vám bude předán kompletně zařízený s inventářem od postele přes vybavenou kuchyňskou linku až po LCD televizor a Wi-Fi. Apartmány Vám a Vašim hostům nabídnou komfort, kvalitní vybavení, energetickou úspornost, nízké provozní náklady a kompletní dokončení na klíč. Spolu s předními architekty, inženýry a specialisty ve svých oborech spolupracujeme na vytvoření Vašich jedinečných apartmánů s jistotou vysoké hodnoty Vaší investice.

Horal styl

Tento styl Vás přenese do tradičních krkonošských bud. Masivní dřevěný obklad v kombinaci s kanafasovým zeleným vzorem nabízí útulný interiér. Hluboká zeleň, doplněná bílým keramickým knoflíkem, odkazuje k teplu kachlových kamen a zápecí.

Spirit styl

Udělejte si horkou čokoládu nebo čaj, zachumlejte se do deky a buďte na horách s Vašimi blízkými. Vzácné chvíle klidu, obklopení kvalitou. Stříbrná, holubičí šeď, břidličná čerň, masivní dřevo, opravdová příroda. Jemné odstíny vedou dialog s tichým okamžikem.

Ambiente styl

Hravý prozářený interiér v kombinaci bílé, ořechově hnědé, doplněné pařížskou modří. Inspirací je vzor z cibuláků a modrotisku. Hravé doplňky netradičně použité v interiéru přináší originální atmosféru tohoto stylu. Kravská kůže na skříni a lakovaná lyže nad stolem? Může to být? No, ano!