Chytrá řešení

 

 

 

 

 

 

Nabízíme chytrá řešení díky kvalitní architektuře, promyšleným dispozicím a účelnému designu. Není třeba platit vysoké částky za rozlehlé apartmány znehodnocené špatným dispozičním řešením a nepromyšleně umístěným nábytkem.

Naopak, ušetřit můžete tak, že si koupíte apartmán nevelký výměrou, který Vám ale přinese díky promyšlenému řešení velkou přidanou hodnotu.

Apartmán Vám přinese klid pro Vaši rodinu. Scházet s přáteli se můžete v lobby, v restauraci, ve vinárně či v některé z heren. Prostor je všude dost.

Potřebujete zaplatit za rozlehlou ložnici, abyste se cítili dobře? Nebo upřednostníte útulný promyšleně vybavený prostor, který Vám přinese potřebné soukromí?

Plánujete brát s sebou na hory příbuzné a přátele? Náš chytrý nábytek Vám poskytne místa na spaní i tam, kde je nečekáte.

Kde budete sušit promočené obutí a oblečení? I na to myslíme a máme účelné řešení.

Když budete apartmán pronajímat, co bude s Vašimi osobními věcmi a s Vaší lyžařskou výbavou? Budete je vždy vozit pryč? Samozřejmě, že ne. V každém apartmánu jsou uzamykatelné prostory pro vlastníka. Své věci uzamknete a ostatní je k dispozici nájemcům. Vlastní lyže máte trvale ve vlastním skiboxu. Pro nájemce je určena jiná lyžárna.

Věci se nesnažíme komplikovat, ale vymýšlíme pro Vás jednoduchá a účelná řešení.